Tango E5

Tango E5
Tango E5
2289,00
Prekės kodas: Tango E5
Automatinė pasikrovimo stotelė:
Yra komplekte
Maksimalus pjaunamas plotas:
IKI 2200 m2
Vidutinis darbo laikas +/- 20%:
90 min
Vidutinis pasikrovimo laikas:
80 min
Pjovimo aukščilo padėtis:
15-102 mm

Aprašymas:

Gamintojas:
John DeereJohn Deere
TANGO E5 II karta

Palengvinkite savo gyvenimą. TANGO II serijos robotas vejapjovė sukurta taip, kad palengvintų jums gyvenimą. Valdikliai ir technologijos yra tokios intuityvios, kad netrukus jau galės pradėti pjauti žolę. Visas laikas vėl jūsų.

TANGO pjauna veją pagal atsitiktinį modelį ir automatiškai aptinka kliūtis bei ribas žymintį laidą. Ji netgi greitai prisitaiko prie vietų, kuriose auga aukštesnė žolė. Ribojančiojo kabelio nematyti, o pakeitus sodo kontūrą kabelį nesunku perkelti.

Didelis ekranas ir logiškai išdėstyti valdikliai palengvina laiko nustatymą ir prireikus leidžia lengvai atlikti pakeitimus. Ekrane esanti „kito žingsnio“ („next step“) funkcija leis matyti, ką TANGO daro dabar ir darys vėliau.
paprasta
Gali dirbti ir kalvotose vietose

Galite programuoti savo TANGO pagal specifinius darbus, kuriuos reikia atlikti sode. Sudėtingi sodo kontūrai su medžiais, krūmais ir iki 36 proc. įkalnėmis – ne problema.

TANGO veikia taip tyliai, kad žolę niekam netrukdydama gali pjauti ir naktį. Ir viskas atliekama be didelių pastangų, triukšmo ir išmetalų.

Kad ir koks būtų oras, TANGO gali dirbti bet kokiomis sąlygomis. Elektroniką, akumuliatorių ir peilius nuo įvairių oro sąlygų apsaugo patvarus dvigubų sienelių korpusas.

TANGO E5 II serija yra dar išmanesnė. Vejapjovė pasižymi kitokiu važiavimo našumu: ji važiuoja į priekį tol, kol pasiekia pjaunamą plotą ribojantį kabelį, tada pasisuka ir pakeičia kryptį net ir tuo atveju, jei žolę pjauna kalvotose vietose.

Grūdinto plieno peiliai pjauna žolę greitai ir švariai, be to, neatšimpa visą vasarą. Aukštesnė žolė – ne problema. Sezonui prasidėjus arba sugrįžus po kelionės, nereikia rūpintis išankstiniu vejos nupjovimu. Norėdami pakeisti pjovimo aukštį (nuo 19 iki 102 mm), tiesiog pasukite apsauginį skydelį.

TANGO fiksuoja, kada reikia įsikrauti ir automatiškai važiuoja į krovimo stotį. Vejapjovėje naudojami galingi ličio jonų akumuliatoriai, todėl jų nereikia dažnai krauti.

„John Deere“ įgaliotasis atstovas jums gali ne tik patarti, bet ir atlikti techninę priežiūrą, aprūpinti atsarginėmis detalėmis, todėl jūsų TANGO vejapjovė ir toliau veiks kaip nauja.