+370 671 72006

Katalogas

Akcijos

Grąžinimas

Pirkdami internetu Jūs ne tik turite tokias pačias teises kaip pirkdami įprastoje parduotuvėje, bet galite reikalauti ir daugiau. Taip yra todėl, kad Jūs įsigyjate daiktus, kurių negalite nuodugniai ištyrinėti.

Jei gauta prekė Jums nepatiko, turite teisę per 7 darbo dienas jos atsisakyti ir atgauti sumokėtus pinigus. Jums nereikia nurodyti atsisakymo priežasčių ar mokėti baudą.

Įsigijus prekę elektroninėje parduotuvėje Lietuvoje, pardavėjas privalo gražinti pinigus per 15 dienų ir Jums nereikia mokėti už jų siuntimą atgal. Tačiau būkite atidūs pirkdami prekes iš elektroninės parduotuvės, esančios kitoje Europos Sąjungos valstybėje - gali būti, kad Jums teks sumokėti prekės grąžinimo išlaidas ir ilgiau laukti, kol Jūsų pinigai bus grąžinti.


  Vartotojų įsigytų prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu, 2001 m. rugpjūčio 17 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 258 „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones taisyklių patvirtinimo“, 2001 m. birželio 29 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.  

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

  • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta,nenaudota;
  • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės, neužpiltas kuras bei tepalai ir kt.) ;
  • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
  • grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, garantinį taloną (jei jis buvo atskirai išduotas) ir užpildytą prekės grąžinimo dokumentą (laisva forma, kas grąžinama, grąžinimo priežastys).
  • prekės, kurių nebuvo sandėlyje ir  buvo užsakytos specialiai pagal atskirą   užsakymą iš gamintojo, negali būti grąžintos.  

Prekių krepšelis

0 Prekė(ių) - € 0,00

Darbo laikas

I-V 9.00-18.00

Gamintojai

Ariens
Blue Bird
Briggs&Stratton
casteLgarden
DOLMAR
Eurosystems
Ferris
GForce
Hitachi
HONDA
HYUNDAI
John Deere
K-JAPAN
KAAZ
Karcher
Kawasaki
MARUYAMA
Oleo-Mac
Oregon
Prosperplast
PUBERT
Raser
SNAPPER
Solo
Stiga
WEIMA
Wiper

Kontaktai

UAB “Irankių Sala”
Račių g. 6A, Vilnius
Tel.nr.: +370 671 72006

Vilniaus g. 99, Molėtai
Tel.nr.: +370 671 20007

El. paštas:
info@irankiusala.lt

© 2016. UAB "Įrankių Sala". Visos teisės saugomos.